| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Cum e la liceul teoretic,, dimitrie bolintineanu" la stiinte sociale? Cel din Bucuresti, pentru ca nu stiu daca mai sunt si altele in diferite orase.

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Pai e ok...sunt elevi de treaba, smecheri, cuminti...ca in oricare alt liceu. Avand in vedere si zona, nu prea ai la ce sa te astepti, dar este un liceu bun in mare.ce medie ai?

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru Viitorulapropiat):

Nu e cine stie ce medie, dar stiu sigur ca intru. Multumesc!