| Nimeni20192018 a întrebat:

Știe cineva, mă pot angaja la Profi ca Lucrător Comercial cu 8 clase și curs de calificare în domeniul Lucrător în Comerț?

Mulțumesc! Dau Fundă!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă au nevoie de personal, te angajează, că nu e matematică superioară. Ești în domeniu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

Odata zice ca o terminat profesionala odata ca are 8 clase
Nici el nu stie saracu

| Nimeni20192018 explică (pentru anonim_4396):

Sictir! Ce am scris acum nu este pentru mine! tata are 8 clase si vrea sa se angajeze si el la supermarket! Asa ca nu te mai baga ca musca in lape

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nimeni20192018):

Tu ar trebui sa lucrezi la muls oi, ca la cum scrii nici nu-i de mirare.

| Nimeni20192018 explică (pentru anonim_4396):

Sictir Idiotule! nici nu m-ai ajutat cu răspunsuri! așa ca vezi-ți de treaba ta ca dacă nu te voi da în judecată! deșteptule care ești tu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nimeni20192018):

Nu inteleg de ce ti ai facut cont pe TPU, tu induci lumea in eroare.ba ai 8 clase, ba profesionala.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cu pile da te poti baga, de fapt eu aveam un coleg la profi care avea 8 clase eram uimit cum naibii lau angajat

| DataScience a răspuns:

Daca ai 18 ani da, daca ai 16 trebuie sa ii intrebi daca te accepta