| Link01234 a întrebat:

Bună! Știți niște cărți bune pentru admiterea la facultatea de drept Alexandru Ioan Cuza din Iași? Știu ca sunt pe internet admiterile din anii trecuți, însă aș vrea și niște cărți cu grile/exerciții sau cu materia ce trebuie învățată.

5 răspunsuri:
| Link01234 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc pentru linkuri. Le-am verificat și în lista aia sunt niște cărți utile ce m-ar putea ajuta. Eu am pus întrebarea în speranța că voi da peste altele. În acea lista sunt mai multe dicționare enumerate decât altceva.

| dullcat a răspuns (pentru Link01234):

Ah, ok.Imi pare rau, sper sa gasesti ce cauti in timp util.Zic sa intrebi direct pe pagina aia de Facebook, sigur se afla in spatele ei un student actual care doreste sa te ajute, si pe grupul asta - https://www.facebook.com/groups/3497658116932805/ (poti si cauta dupa cuvinte cheie la search bar; daca scrii,, drept'' apar mai multe postari pe subiect)

Vezi si pe aici https://ro.scribd.com/document/433585495/Drept-Iasi-Grila1#

| Link01234 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc mult!

| dullcat a răspuns (pentru Link01234):

Cu placere.Succes!