| xK3nT a întrebat:

am 15 ani si sunt pe clasa 9-a si cand termin liceul as vrea sa ma angajez ca sofer, pentru acest job se ia in considerare nota la purtare? nu neaparat sa o am scazuta mult, in jur de 8-9, tin sa precizez ca pana la admiterea la liceu am avut-o numai 10, dar acest an m-am zapacit cu totul si tot plec de la scoala. La absolvirea liceului se aduna mediile la purtare din toate clasele 9-12 si se face media?

Răspuns Câştigător
| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Stai calm, nu te cauta nimeni la media la putare si bafta sper sa faci 26 de puncte la examen big grin

1 răspuns:
| VGC a răspuns:

Nu cred. Daca vrei sa te angajezi ca sofer trebuie sa ai permis de conducere si nu media 10 la purtare.