| Adelina1998B a întrebat:

am 15 ani sunt din Arad si as vrea pe perioada vacantei sa lucrez, m-am gandit sa impart pliante. Oare ma accepta de la aceasta varsta? daca stiti si unde? multumesc kiss

3 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Din câte știu, poți începe să lucrezi chiar de la 14 ani numai cu acordul părinților. Dar cu siguranță te acceptă oriunde, fiindcă le iese mai ieftin să angajeze copii decât adulți.

| criss753 a răspuns:

Daca doresti sa ai bani si dorinta ta e mare, atunci de ce sa nu incerci, sora mea a inceput deja sa lucreze de la varsta de 14 ani, de ce sa nu incerci si tu, in centru cauta lucratori, intreaba.Bafta si succese!

| HelloItsMe1 a răspuns:

Cred ca te-ar accepta la Vodafone.happy Funda?