| pissycutzakriss a întrebat:

Buna TPU :* am si eu o intrebare. locuiesc in Bucuresti,zona Pantelimon-Morarilor si in perioada vacantei as vrea sa lucrez.m-am gandit la impartit pliante, dar nu gasesc mai nimic pe net.as putea sa lucrez in fiecare zi cate 5-6 ore dar vreau ca plata sa fie la zi.si in jur de 50 ron pe zi.stie cineva unde pot gasi ceva de genul asta? multumesc anticipat:*:*:*

1 răspuns:
| Vărsătoarea a răspuns:

Bună!
Dacă nu mă înşel, Kaufland sau alte supermarket-uri plătesc, dacă împarţi revistele acelea cu oferte. Dar presupun că e o limită de vârstă.