| EuJa a întrebat:

am 18 ani,am un loc de munca,dar vreau sa castig si ceva bani si din altceva, si nu stiu ce as putea face pentru asta (in timpul liber).
Nu stiu, ce ziceti ce as putea face? Sau daca imi puteti recomanda o postliceala ce m ar putea ajuta ca dupa terminarea ei sa castig ceva banuti.

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Impleteste niste mileuri.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Du-te la jocuri de noroc laughing

| buper a răspuns:

Nu vrei sa devi reprezentant infinity? Daca te intereseaza te ajut.

| EuJa explică (pentru buper):

Trimitemi terog mesaj, ce reprezinta acest infinity si ce ar trebui sa fac propriuzis