| Laura_2600 a întrebat:

am fost chemata la un interviu pentru un job in Dubai, interviul cu reprezentantii firmei din Dubai, este organizat de o firma romaneasca numita Lalsat. Vreau sa stiu daca cineva cunoaste ceva despre firma asta romaneasca, sau macar despre munca pe acolo, merita incercat sau nu? va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

NU TE DU! E o mare pacaleala, si ar putea fi ceva periculos, gen trafic de persoane umane. Bine ca ai avut prezenta de spirit sa postezi intrebarea aici! E POSIBIL sa fie teapa, nu zic ca este.
Discuta cu twice_88 care a fost la interviu.
Poftim articolul:
http://www.barfadeiasi.ro/......cu-gandul/
Multa bafta si astem mesaj sa imi spui ce s-a intamplat!

1 răspuns:
| Laura_2600 explică:

Iti multumesc frumos poentru raspuns Kassandra,nu am mai mers la interviu, unii vorbesc de bine altii de rau legat de firma asta, nu mai stii ce sa crezi, insa conteaza sa ramai precaut