| covacicristinaalexandra4338 a întrebat:

Bună TPU am fost la concursul de ocupare a posturilor de asistenți medicali la Spitalul județean din Cluj și nu mi se pare corectă nota. Știți unde pot depune contestații? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Poti s-o depui unde vrei tu, iti faci nervi degeaba. chiar imi pare rau de tine. in Romania trebuie sa impingi la comisie pe urma poti sa scrii ce vrei tu in lucrare.

| BogdanBz a răspuns:

La seful de sectia unde ai dat examenul. Ii bagi vreo 3000 de euroi in buzunar si se rezolva pe loc.

| AlexandruVlad1997 a răspuns:

Salut ultima oara, un prieten a dat 3800 euro la suceva, dar avand in vedere ca e cluj cred c depaseste 5 mi, fa o rata la banca plateste cota, si o sa vezi ca o sa ati mareasc nota suficient sa ocupi postul dorit, bafta