| Bdggwgcdacwhbegysgvg a întrebat:

Bună ziua, vin și eu cu o întrebare: știe cineva când se dă drumul la concurs la Spitalul județean Suceava pentru posturi de asistenți medicali?
Am auzit că la sfârșitul lui ianuarie iar acum cică prin februarie, alții spun că prin martie-aprilie.
Mulțumesc anticipat și o zi minunată

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Intreaba direct la spital. Daca nu exista o data concreta inseamna ca ei nu doresc ca aceasta sa fie publica si cunoscuta, astfel incat sa aplice lumea. Daca asta e cazul, cel mai probabil locurile sunt deja ocupate de cine are interes sau se stie cine va intra pe posturi.

| Bdggwgcdacwhbegysgvg explică (pentru dullcat):

Am întrebat în sanga si-n dreapta nimeni nu știe nimic.
O lungesc așa din ianuarie...sad