| Angela97 a întrebat:

Buna TPU.

Am intrat la un profil nedorit la liceu si as vrea sa ma transfer la un alt liceu, alta specializare, alt profil din sem2.
Media mea de admitere este mai mare decat media ultimului admis la profilul respectiv.
Cine s-a mai transferat sa-mi spuna si mie ce trebuie sa fac pentru ca vreau transfer neaparat din sem 2.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| WhiteMoth a răspuns:

O sa trebuiasca sa ai media mai mare decat cea mai mica medie din clasa unde vrei sa intrii in semestrul 2.

| ionutalex15 a răspuns:

Mda...te poti transfera si la inceputul anului scolar vb cu directorul scolii respective.