| Zdrpr a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare legata de transferul intre facultatile de medicina! Stie cineva care este procedura de transfer intre Targu Mures si alte centre?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am auzit vreodata ca-s posibile asemenea transferuri la facultate.
Intreseaza-te direct la facultate daca exista asa ceva...

| bookofknowledge a răspuns:

Am auzit doar de la colegi cand am intrebat despre transferul lor de la acea facultate la Timisoara, au zis ca nu merita, trebuie sa platesti cat o masina, mai mult decat e taxa pe cativa ani(cam asta am auzit). In rest vorbeste la facultate daca crezi ca cateva mii de euro merita pentru un transfer. Eu nu am intrat in discutie despre procedura, deci intreaba la secretariat.