| Nina06 a întrebat:

am o mica problema, m-am masurat recent si inaltimea mea este de 1, 63, peste 2 ani vreau sa merg la scoala de jandarmerie si am nevoie de 1, 65 ce pot face sa ma mai inalt?

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Trebuie sa aceepti realitatea, nu te ingrojora, dar daca chiar o sa te masoare la scoala de jandarmerie fa-ti o coafura mai voluminoasa si ia pantofi putin mai inalti.
Nu-i adevarat ca poti sa cresti jucand baschet, e doar un mit, antrenorul ne-a spus asta de la inceput.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Nina06 explică:

Dar este posibil sa mai cresc in acesti 2 ani?

| KateMiddleton a răspuns (pentru Nina06):

Da!

| Chocobunny a răspuns (pentru Nina06):

Poti sa cresti in acesti ani! Eu am 16 ani si am 1.71 metri, iar anul trecut aveam 1.67.Ce sa ma zic de faptul ca eram foarte micuta cand aveam vreo 11, 12 ani.

| xyqmii a răspuns:

60%de la parinti(inaltime)
40%restul(ce mananci, cat dormi si alte sporturi care le faci)
Recomand sa dormi mult si sa iei multe vitamine, succes!