| Cotinescu_Evelina_1995 a întrebat:

Vreau si eu un sfat legat de inaltimea mea ce ma complexeaza.Mereu eu sunt cea mai mica din gasca si problema e ca imi place de un tip foarte inalt. Eu am 14 ani si 1.58... Vreau sa stiu in special parerea baietilor despre fetele ca mine. Multumesc happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti o persoana placuta numai conteaza inaltimea

| Ammizzu a răspuns:

Mie imi plac fetele mai mici. Cred ca o sa mai cresti pana la 20 de ani.

| ionutalex13 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult fetele micute. daca iti place de un baiat inalt foarte bine.de obicei asa e baiat inalt fata micuta.succes si nu mai fi complexata.

| Annonim20 a răspuns:

Pentru varsta ta esti destul de inalta. Fetele in general cresc pana la 16-17 ani.Stai linistita ca esti foarte bine.