| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

am sa încep direct. Vreau sa merg la Oradea la facultate, sa-mi iau viata in propriile mâini.Nu ma pot decide insa la care din facultati sa aleg, dintre tehnica dentară si web design. As vrea sa stiu care dintre e mai rentabila si cam ce se da la admitere. Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultate de web design? Adica o facultate de arte?

pai logic ca tehnica dentara

| dragodana a răspuns:

Salut! Te indrum catre webdesign.E de viitor.It-ul este in continua evolutie.Cel mai probabil iti trebuie o facultate de informatica.
Tehnica dentara este in cadrul facultatii de stomatologie.
Ce iti place cel mai mult?

| Laurentiu017 a răspuns:

Aceea de tehnica dentara e mai rentabila deoarece se fac bani.