| anonim_4396 a întrebat:

Anul viitor o sa dau la academia navala la sectia civila..intrebarea este daca astia au reguli care interzic parul mare...
Chiar nu vreau sa ma tund

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca va trebui sa te tunzi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu vrei să te tunzi, chiar să nu mai vrei să dai acolo. Și dacă ești marinar civil, va trebui să te conformezi la reguli stricte de comportament toată viața ta profesională, iar dta ții prea mult la părul tău ca să te poți conforma la ele.

| Lion56 a răspuns:

Va trebui sa te tunzi si nu numai atat, va trebui sa te supui regulilor stricte de acolo. Daca nu vrei, mai bine nu dai la academie.