| alexandra12031997 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor. Vreau sa ma transfer la un liceu de arte pentru muzica, acum sunt la profilul stiinte ale naturii si nu stiu cum sa procedez, vreau sa stiu daca o sa dau vreo proba pentru a intra. Imi place foarte mult sa cant si am o voce foarte buna dar nu stiu cum sa fac sa ma transfer.

2 răspunsuri:
| artagonlord a răspuns:

Eu iti propun sa mergi la contabilitate, ei stiu mult mai multe decat diriginta, ar trebui sa vina si mama ta, daca nu ai peste 18 ani nu ai voie sa te muti fara acordu parintilor

| Emosiya a răspuns:

Intreaba diriginta cum sa procedezi, presupun ca te va pune sa completezi un formular prin care sa-ti ceri transferul.Vei da probe la toate materiile pe care tu nu le-ai facut, iar cei de la liceul de arte le-au facut. Bafta!