| dydy4ever a întrebat:

As avea si eu o rugaminte. Dati si voi Like si coment la VideoClipul " Daniel - Alejandro REMIX de pe YouTube " Va Multumesc anticipat! Cei care vor da sa imi raspunda aici

Răspuns Câştigător
| contunustiucare a răspuns:

AM dat eubig grin. Melodiaa nu e rea, dar ai facut-o sa sune foarte bine. Funda?smug

1 răspuns:
| dydy4ever explică:

Nu am facut eu sa sune asa de bine ci persoana care canta este prietenul meuwinking el a fost Dj mai de mult acum are alta ocupatie dar mai face din cand in cand asa cevabig grin Se priecepe extrem de bine... Poate dai si u mai departe sa dea si altii te rog frumosbig grin. Funda ti'am dat'o:* Si iti multumesc frumos