| cHoCollaTeFllory a întrebat:

As' vrea sa devin coafeza.sau tot pe domeniul acesta decat ca ceva mai "bun'. sa zicem. Sunt foarte pasionata de asta Stau zilnic pe la salonu' matusii mele, am inceput sa o si ajut. Mai mult de atat, ma tund singura. Ma rog, nu vreau sa ma laud Stiu ca asta nu e nimic. As' vrea sa stiu c-am ce liceu sa urmez, matusa mea a facut unul de meserii. Aveti vreun sfat? mersi:*

Răspuns Câştigător
| Bubu1234 a răspuns:

Un liceu de meserii.winking Sau daca vrei poti face ce liceu doresti dar dupa trebuie sa faci cursuri pentru a te pregati ca sa devii coafeza. Succes! Funda?

1 răspuns:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.