| MariaCristinaIoana a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum este la Facultatea de medicina balneofiziokinetoterapie si recuperare.Ce materii iti trebuie si daca este mai buna decat Facultatea de sport kinetoterapie. Orice sfat este bine venit., Multumesc

1 răspuns:
| Mariiaamariiaa a răspuns:

Eu cred ca este mai buna decat Facultatea de sport. La medicina, forma scurta de invatamant BFK, se da admitere din biologie. http://fmforadea.ro/......RI-TD.pdf. Asa se da admiterea fa Oradea, la alte facultati nu stiu cum e.

Întrebări recente