| naturecountess26 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu mai multe despre ASE si mai exact Facultatea de Business si Turism(fostul Comert): in primul rand, merita sa fac aceasta facultate? ce pot deveni dupa ce o termin? pareri despre facultate, profesori, etc.

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Sunt mai multe grupuri pe Facebook in care poti gasi orice informatie ai nevoie referitor la ASE, admitere, profesori, diferite facultati, etc. Sunt multi studenti acolo, chiar si persoane care au terminat facultatea si care sunt dispusi sa iti dea sfaturi in domeniu. Cauta 'Admitere ASE' si o sa iti apara mai multe grupuri, e unul cu admiterea 2016, am vazut ca cel pentru admiterea de la anul inca nu are foarte multi membri dar poti intra oricum in cele din anii trecuti si vei gasi multe informatii folositoare.

| Betty12345678 a răspuns:

Poti lucra in turism, poti fi chiar si manager de hoteluri.