| anamariia95 a întrebat:

Buna TPUhappy ce parere aveti despre liceul pedagogic, la profilul invatator-educator din cluj napoca? cate ore faci de matematica si de romana? si care vi se pare cea mai grea materie?

1 răspuns:
| Cami_8010 a răspuns:

Buna, eu sunt la liceul pedagogic din Constanta pe acest profil.Ore de romana faci mai multe decat de matematica si ore de mate vor fi din ce in ce mai putine. Materile nu sunt grele ci doar profesori mai neplacuti te vor face sa crezi asta. Bafta^-^