| Mihail92 a întrebat:

Ce studii imi trebuie pentru a ajunge inginer de R.A.R?

3 răspunsuri:
| Raluu a răspuns:

Simplu. mergi la politehnica la facultatea de transport si ajungi inginer rar atunci cand iesi de acolo. am un prieten care a mers. pentru admitere iti trebuie matematica( algebra +analiza matematica) si la alegere intre fizica si geometrie si alegi departamentul Autovehicule Rutiere... iti las site sa te informezi
http://www.upb.ro/transporturi.html

Funda?:);;):*

| Chichirita_Alexx_1996 a răspuns (pentru Raluu):

Dacă termin facultatea de construcții de mașini și fac un master in domeniu se poate?

| Raluu a răspuns:

Sper ca ti-a fost de folos raspunsulhappy