| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU cine stie un site care fac angajari in strainatate cu plecari din Romania dar ceva de genul sa ma duc aici in Romania la firma sa ma angajez si in strainatate sa lucrez si sa ofere si cazare? DAU FUNDA.

1 răspuns:
| Noname2121 a răspuns:

Ai grija mare ca majoritatea sunt niste sarlatani.Mai bine cauta-ti de munca in tara, mai prost platit pe moment, dar cel putin stai in tara ta, mananci ce iti place, te bucuri de vreme si de persoanele apropiate tie.