| AndreasfromMetallicA a întrebat:

detin C+E cu toate atestatele,sunt incepator,unde ma sfatuiti sa ma duc? Ce spuneti,Jcarrion,Waberers sau alta firma? Voi unde ati inceput si cum a fost? Vine si iarna si JCarrion am auzit ca mai mult prin Norvegia si Suedia au curse si e cam bai iarna,pentru un incepator.Aaa si am mai auzit de Trota, ei recruteaza incepatori? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Mai bine incepi cu o firma locala sa capeti increderein tine. Conteaza foarte mult sa ai incredere. Si eu am CE dar nu am condus niciodata decat B, daca ma urc acum as vrea sa incep prin imprejurimi pana ma acomodez, iar apoi mai departe. Multa bafta.