| EDIwq a întrebat:

Buna TPU!
Facultatea Ase are mai multe specializari, nu?
Care dintre acestea specializari este mai buna?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate specializarile sunt bune, dar nu asa se alege profesia pe care urmeaza sa o practici in urmatorii 40 de ani!
Alege din specializarile existente, in functie de ce esti tu bun sa studiezi si ce ti-ar place cu adeavarat sa profesezi pe viata.

| sierra1 a răspuns:

Da, sunt o multitudine de departamente/facultati la ASE:

https://www.ase.ro/? page=departamente

cea mai bună e... aia care-ți va furniza (la viitor) un job bine plătit și conform cu pregătirea ta. Deci nimeni nu poate spune care dintre cele de mai sus, "este mai buna"

| ReddY25 a răspuns:

Https://www.ase.ro/? page=departamente

| haileewatson a răspuns:

Ase nu e facultate, e universitate.

| Mirceastudent208 a răspuns:

Toate