| danielacoca1234 a întrebat:

Îmi poate cineva răspunde la întrebările astea referitor la școala de poliție din Cluj?
1. Admiterea pentru școala se va face când voi fi in clasa a -12-a,in Ianuarie?
2. După absolvire as putea sa lucrez in acest domeniu și la un birou, cu un program fix și fără ture de noapte?
3.Am înălțimea de 1, 6 care sunt șansele sa reușesc sa intru?
4. In cadrul școlii este multă materie de învățat?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Mariarobertina300000000 a răspuns:

1 da, scrie pe site -ul lor luna, daca nu ma insel te poti scrie online
2 depinde de ce o sa iti alegi, de cereri, sunt mai multe aspecte! Probabil va trebui sa treci pentru inceput prin toate atat prin cea de noapte cat si cea de zi
3 intr-un timp se scosese limita de inaltime, va trebui sa verifici pe site, eu cred ca este o inaltime potrivita! Conteaza sa treci si de celelalte probe!
4 iti dai seama! oriunde trebuie sa inveti! Acum poate nu inveti ca cineva de la astronomie dar ...na..trebuie depus un efort!
Verifica site-ul sau pagina de Facebook, poti sa te adresezi lor aceste intrebari! Sunt mult mai multe surse sigure!
Bafta!

1 răspuns: