| TheCubeBoy a întrebat:

Buna TPU
imi puteti spune va rog cat castiga un reporter in ziua de azi
dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| FatalScream a răspuns:

Salariul unui reporter incepator poate fi de 5-6 mil pe luna, daca este din provincie si poate urca pana la 20. Cel mai bine ar fi sa intrebi angajatorul, asta inainte de a semna. Este, totusi, un aspect important. FUNDITA? :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la 800 ron pana la mii de ron, depinde unde lucrezi, ce experienta ai samd

| kar1GaNNN a răspuns:

La inceput nu o sa ai mult ( 6-7 milioane lunar ) dar dupa ce faci ceva vechime iti va creste ( 8-9 milioane pe luna )