| anonim_4396 a întrebat:

in legatura cu afisarea claselor la licee, stiti ca sunt afisati pe internet elevii in ordinea mediei admisi la profilul x sa inteleg ca eu sunt cu ei (30-care au medie apropiata de-a mea)in clasa numai ca trebuie sa aflu daca e A, B, C?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Se afiseaza la liceul respectivwinking

| Priiincesss95 a răspuns:

Nu la asta ma refer, ma refer daca eu voi fi in clasa cu cei care ii scrie pe internet sau ordinea va fi facuta in alt mod?

| Lorah26 a răspuns:

Clasele se vor afisa doar pe site-ul liceului, in cazul in care unitatea respectiva de invatamant are unul. Pe site-urile ministerului si altele nu se va afisa sigur. Cel mai sigur e sa te duci la liceu si sa intrebi! Sper ca ti-am fost de ajutor :*!