| Luiza1974 a întrebat:

Inca de mica imi doream sa devin arhitect..Am talent la desen si iubesc matematica! As vrea sa fac liceul de arhitectura si facultatea.Ce redeti Voi avea sanse la admiterea in facultate doar cu liceul fara meditatii suplimentare? Funda + vot.
P.S Mi-as dori sa imi raspunda si un student in domeniu si de ce nu un arhitect.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Nu. Ceva meditatii tot ai nevoie. Fara meditatii nu se poate. Altfel, poate ca intri, dar la - cu plata, poate chiar printre ultimii. Meditatiile sunt absolut necesare. Iti zic din proprie experienta! Nu fabulez.

| alexmihay92 a răspuns:

Daca iti doresti din suflet si chiar iti place ceea ce faci sigur o sa ai sanse si fara meditatii. succes

| catalina1238 a răspuns:

Pai, mie mi se pare, ca este binisor, dar, ai facut scoala?, Daca da ai multe sanse, iar daca nu, nu este nimic este la fel, chiar daca nu ai facut scoala, facultati ii trebuie doar diploma de liceu. Sper sa iti fiu de folos happy