| Andrei3422 a întrebat:

Buna Tpu.Ma numesc Andrei si am o pasiune nedescrisa despre săbii.Imi tot caut o meserie care sa fie despre săbii dar nu reusesc sa gasesc.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| eusunt7 a răspuns:

Poti sa te duci la scrima, poate ajungi la echipa nationala a romaniei la jocurile olimpice happy

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

La fel si eu, am asa o pasiune sa stau degeaba ce nu-ti imaginezilaughing as sta degeaba si sa primesc bani, caut meseria asta dara n-o gasesc nicicumlaughing dara si cand oi gasio sa te atii laughingCam asa si tu cu sabiile.Pai nu ai spus exact ce pasiune ai pentru sabii, sa le construiesti, sa le manuiesti sau ce anume?

| MajinVegeta a răspuns:

Exista un sport/arta martiala se numeste Kendo. Sper ca te-am ajutat.