| ald3c1 a întrebat:

Buna TPU ma numesc Daniel sunt in clasa a XI inca nu m-am hotarat spre ce facultate sa dau pe mine ma pasioneaza geografia si asi dori sa dau spre geografie dar vreau sa ii intreb pe cei ce deja au facut o facultate de geografie, cu ce profesie iesi din facultate? se catiga bine? funda xD

1 răspuns:
| dmalexandru a răspuns:

Geografie hmm. Poti fi profesor de geografie, director de turism, steward.Nu stiu nimica cum se castiga dar decat informatiile astea ti le-am putut da daca sunt gresite imi cer scuze