| numaieoadi a întrebat:

Sunt in clasa a 12 a si inca nu m-am hotarat la ce sectie a facultatii din Politehnica Timisoara sa merg. In mare parte doresc sa merg la telecomunicatii deoarece nu ma descurc deloc bine la informatica pentru a merge la Automatica. Imi puteti spune daca sunt diferente mari intre cele 2 sectii? Daca este chiar cum se zice mult mai greu la Automatica? Multumesc frumos!

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Man. Da-mi mesaj. Eu sunt la Electronica si Telecomunicatii. Si iti explic totul.