| numaieoadi a întrebat:

La ce facultate credeti ca ar merita sa merg? Facultate de vest Timisoara (matematica si informatica) sau Politehnica Timisoara(automatica)?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci, sunt totusi destul de diferite cele doua facultati. La politehnica inveti partea de hardware, robotica, electronica. La mate info faci doar partea de software.

| neutrino a răspuns:

Politehnica.

| restroccck a răspuns:

Politehnica Timisoara ca am avut o sora acolo si e foarte buna facultatea. big grin

| mariusice a răspuns:

Mergi la aia pe care o poti urma

| cretzulina5291 a răspuns:

Poli