| numaieoadi a întrebat:

Buna seara TPU! Vreau sa merg la politehnica dar inca nu sunt decis unde. Daca ma duc in Cluj as alege telecomunicatii in politehnica iar daca merg la Timisoara as alege automatica tot in Politehnica. Intrebarea mea este daca imi voi gasi un loc de munca bun daca termin Telecomunicatii? Va rog sa ma ajutati! Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
te sfatuiesc sa dai admitere la facultatea de informatica, pentru ca este o meserie de viitor si este cautata atat in Romania cat si in Diaspora.
O zi buna.