| Frumusikkkaa a întrebat:

Buna TPU URGENTA! Eu sunt pe oringe si i-am dat tatalui codu adica trimis sms la 599 si am primit un cod prin care el mi-la cerut si eu ilam dat... faza e ca mi-a spus ca faptul ca i-am dat codul acela poate sa vada toate mesajele vorbite e adevarat adc poate vedea ce am vorbit cu o anumita persoana va rog urgenta FUNDA scuze scuze categoria

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poate, dacă pune mâna pe telefonul tău (și acesta nu e parolat). tongue
Altfel, din exterior (de pe alt telefon), nu are cum.