| MedeWede a întrebat:

TPU AM NEVOIE DE AJUTOR URGEEEEENT! Tata mi-a spus ca o sa se uite el in mesajele mele care le-am trimis, privind faptul ca e contra relatiei mele cu prietenul meu, iar eu toate mesajele le-am vorbit cu el chiar daca mi-a spus sa termin cu el si eu am zis ca da. Stiu ca poate vedea cu cine am vb mesajele adica cu care numar, dar poate vedea si continutul lor? adica ce am scris in ele? ..Va rog ajutati-ma.E urgeent!

Răspuns Câştigător
| mariussf18 a răspuns:

Odata ce ai sters mesajele din telefon nu are cum sa mai vada continutul lor. poate sa vada nr la care ai trimis si ora(pe Orange) atata tot nimic mai mult.

| MedeWede explică (pentru mariussf18):

Multumeeesc Muuult!

1 răspuns: