| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Voi cum va motivati sa faceti tot ceea ce v-ati propus?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un caiet cu fiecare zi din saptamana unde imi scriu tot ce am de facut. Inainte sa incep ziua, ma gandesc bine ce vreau sa fac in respectiva. Pe mine ma motiveaza sa stiu ca trebuie facut tot ce am scris, deoarece sunt o persoana perfectionista si calculata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă motivează faptul că dacă o fac, îmi fac bine mie şi poate şi altora.Te rog da fundawinking

| VictorFenrir a răspuns:

In general muzica, unele melodii chiar ma fac sa visez la ce vreau sa fac.

Răspuns utilizator avertizat
| ColdHeart a răspuns:

Eu nu fac ceva anume, simplul fapt ca vreau ceva ma motiveaza.

| Suki08 a răspuns:

Eu sunt optimista in tot ceea ce fac si pot spune ca merge!

| AlexiYa a răspuns:

Eu Ma motiveze prin faptul că daca fac chestia asta o sa primesc ceva sau o sa termin si nu o sa mai am nimic de facut sau o sa ma simt bine dupa aceea