| Kaczyński_Danuta_1999 a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa ma pregatesc pentru Academia de Politie din Bucuresti. As vrea sa stiu in ce consta proba psihologica si cum m-as putea pregati pentru ea? Dau anul viitor si sunt putin confuza. Rog seriozitate si poate pe cei care au trecut prin aceasta proba, sa ma mai lamureasca putin din experienta lor.

Răspuns Câştigător
| DARKSMOKE01 a răspuns:

Proba pshihologica e cea mai banala chestie! Te verifica ca sa vada ca nu esti nebun! Si ai o memorie destula de buna! Si sa iti vada logica! O sa-ti dea niste intrebari logice, exercitii logice!