| bobz a întrebat:

Am un interviu pentru un post la o firma in domeniul IT. Postul respectiv este constituit mai mult din efectuare de munca fizica. Dar totusi, cum ar trebui sa ma imbrac la primul interviu si care sunt intrebarile cele mai des intalnite?

ps.sunt fata...

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Daca vrei un venit suplimentar te pot inscrie ca reprezentant Oriflame, eu castig cateva sute de lei pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Din punctul meu de vedere ar trebuie sa ai o tinute cat mai apropiata de office, cred ca o fusta decenta si o camasa te-ar avantaja, sau poti sa fi putin mai indrazneata dar nu foarte! O pereche de pantaloni de stofa + ceva cu care sa se asorteze. 2 idei, le ai deja. Sunt barbat si cred ca la barbati as fi mai in masura. Iar cat tine de intrebari>zic ca vor fi in domeniul la care ai aplicat, cu siguranta vor veni: unde te vezi peste 5 ani? Compania protrivita tie, Ce te diferentiaza de ceilalti candidati, ce fel de persoana esti, gasesti 100000 pe net foloseste pentru mai multe info GOOGLE! Prietenul atotstiutor laughing BAFTA,

| V3ra a răspuns:

Buna
La interviu trebuie sa fii imbracata decent, sa ai un aspect fizic ingrijit si cel mai important sa fii sigura pe ceea ce spui!
Site-ul asta ti-ar putea fi de folos in privinta intrebarilor puse la un interviu
http://www.ejobs.ro/......raspunsuri