| Gabriela_6882 a întrebat:

Cat timp sunt valabile competentele din clasa a XII-a? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Sunt valabile toata viata dar nu te vor ajuta la absolut nimic pentru ca sunt niste porcarii foarte usoare si toata lumea stie asta

| MajorAsshole a răspuns:

Nu stiu exact la ce te referi, dar pe mine, de exemplu, m-a ajutat atestatul la informatica pe care l-am obtinut si eu si 95% din colegii mei foarte usor. Am avut nevoie de el la locul de munca, pentru a putea fi incadrat intr-o functie mai inalta. Si cred ca sunt valabile toata viata... Dana211, imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu sunt intotdeauna nefolositoare.