| Curious2 a întrebat:

Bună tuturor, dacă aţi avea de ales dintre facultatea de "Istorie", facultatea de "Psihologie", facultatea de "Ştiinţe Politice", ce aţi alege şi de ce?
Vă rog frumos / cu respect să vă argumentaţi alegerea / alegerile.
Mulţumesc frumos, pentru atenţia, pe care o acordaţi intrebării mele.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca psihologie. Daca doar dintre acestea as avea de ales. Nu imi place istoria sad si nici politica. Bleach :/

Presupun ca am argumentat. Psihologia este chiar interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de Pshihologie pare cea mai frumoasa si utila (dintre cele 3). Chiar m-am gandit sa dau la psihologie acum vreo 2 ani. laughing Istoria si politica nu ma pasioneaza.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Draga domnule Curious2, raspunsul este subiectiv la intrebarea pusa de tine, fiecare poate alege ce vrea, si daca ai de gand sa iei o decizie vizavi de raspunsurile primite ar fi gresita, tu trebuie sa faci ceea ce vrei si ceea ce iti place tie, nu ceea ce ar alege ceilalti oameni, sfatul meu este sa iti faci timp si sa te gandesti bine ceea ce ai de facut. Mult spor

Întrebări recente