| Aly2012 a întrebat:

tuturor! Este cineva, de aici, la facultatea de drept? Daca da, va rog mult spuneti-mi niste pareri, sfaturi, sugestii in legatura cu aceasta facultate. Imi doresc foarte mult sa merg la aceasta specializare, dar as vrea sa consult si niste persoane care trec/ au trecut prin asta! Astept pareri! Multumesc!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te pasionează știința dreptului, să studiezi mereu legea care se schimbă atât de des în ultimul timp, succes!
Pa, pa.

| Aly2012 explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc! Eu as vrea sa invat tot ce se poate despre drepturile omului. Si sa incerc sa ajut sa fie puse in aplicare. Pentru ca, la noi, din pacate, nu se mai face asta.