| mafyyyo a întrebat:

imi puteti spune cateva nume pentru cateva albume cu mixuri ( Sunt dj ) si cateva nume de dj nefolosite va rog!big grin Funda?!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dj Nexus, dj alfa, dj xpro, dj allien,
dj gogo, dj biuty

| GoGu7 a răspuns:

DJ GOGO e cel mai bun

| mytyk a răspuns:

Te-ai putea folosi de melodia lui dj alger t - haide te-ai putea folosi de ea ar putea iesi cv super si iti mai dau un sfat descarcati fl studio 10 sau 9 si iti poti faci mixuri acolo cate vrei, si de cati ani esti dj, sau acum te-ai apucat? Ca daca esti mai vechi as avea sati pun niste intrebari ok?

| mytyk a răspuns:

DESCARCA DJ ALGER T- HAIDE si te folosesti de ea si descarca si fl studio 10 si iti faci mixuri o multime. de cat timp esti dj ca as avea cv sa te intreb.

| quantex a răspuns:

Dj laba