| selle111 a întrebat:

Am nevoie de un nume de pagina de facebook nefolosite... Stie cineva? Puteti spune mai multe.

9 răspunsuri:
| MariaHorran a răspuns:

1.Viata in negru.
2.Hai cu zambetu'.
3.I love Selena Gomez - Romania
4.Cioburi de sentimente.
5.Hello, hai sa radem.
6.Smart girls
7. Poti sa razi? Poti sa canti? Haide.
8. Special girls
9. Minim doi.
10.Vad sunete, aud culori
11. Goodbye scoala.
12.Secretele nostre.
13. Pozele, scumpele noastre.
14.Statusuri
15.Un exemplar.
16.Un Exemplu.
17.Un Zambet.
18.Te iubesc, hai pa.
19. Haha, cine rade acum?
20. De la distanta.
21. Roata se intoarce
22. A ta ~~~

| Popa_Teodora_1993 a răspuns:

ℬ℮ free!
Statusurii! love struck
Te iubesc, tu ma iubesti?
Rarrr
Meow
You and me ღLoveeღ
So Cool (:
Tu si eu!
Te iubeam, fraiere!
Intr-o lume doar a mea!
Intr-o lumea doar a mea si a ta!
Al meu esti!
☯ Ne intalnim in vis?☯
Uite eu le-am compus happy
Sper sa-ti placa! :*

| Cursaru_Anemona_1996 a răspuns:

Pai depinde ce fel de pagina vrei sa faci...de exemplu, daca vrei sa faci publicitate unei vedete, poti sa ii faci o pagina cu numele ei/lui
Daca vrei altfel de pagina; pai iata niste titluri:,, pentru mine si pentru tine''(romantic), I N N A(publicitate a unei vedete), amuzamentul conteaza!(pentru amuzament)... Sper ca ti-am fost de folos! :*

| Irinuk_Irina_1992 a răspuns:

Daca ai nevoie de informatii pentru pagina cauta pe facebook Sfaturi pentru Admini si acolo poti gasi multe chestii interesante care cred ca te pot ajuta intr'un fell`happy
Pagina mea se numeste Suflet Visator tu poti pune Dreamer Soul:?
In fine cum vreihappySperr` ca te'am ajutatt`happy!
Te rogg` like la Suflet Visator... Mersii frumoss!~happy

| Irinuk_Irina_1992 a răspuns:

Daca ai nevoie de informatii pentru pagina cauta pe facebook Sfaturi pentru Admini si acolo poti gasi multe chestii interesante care cred ca te pot ajuta intr'un felhappy
Pagina mea se numeste Suflet Visator tu poti pune Dreamer Soul:?
In fine cum vreihappySper ca te'am ajutathappy!
Te rog like la Suflet Visator... Mersi frumos!~happy

| DaniellaDanna a răspuns:

Poze.For.Girls

| Tatiana_Tatiana_1999 a răspuns:

Buna si eu caut un nume pentru o pagina.

| Deleanu_Miruna_1984 a răspuns:

Buna am nevoie de un nume de pagina de faceboka ne folsite.Stie cineva? Putety spune mai multe.