| GeaninaStefan a întrebat:

Am nevoie de un nume de pagina de facebook nefolosite... Stie cineva? Puteti spune mai multe.

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

*WeLoveIt
*In Our Dreams
*Intre Noi Fetele
*Secretele Noastre
*In lumea visurilor
*Fetele si Secretele
*Un pic de sclipici
*Lumea cu sclipici
*Alaturi de Noi Fetele
*Dream girls
*suntem fete, ce mai asteptam
*nice, cute, beatiful ~ these are the girls
*we're big girls ~ we don't cry
*Fete rebele
*fete de cartier
*noi fetele
*buchetel de zambete
*zambet pentru tine
*Strong girls
*forever girl
*Mysterious girls
*Love you, Baby!
*Keep Calm and Love
*Let`s go!
*Ca între fete
*Lumea e a Ta
*Little girls
*Life of The Girls
sau pur si simplu pui * pagina fara nume laughing ca nu imi mai vine nimic. nu mai stiu laughing

| ÐÿÅ a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Ti-au placut?! Nu ma asteptam laughing
Mersi pentru funda
Ma bucur ca te-am ajutat!

| GeaninaStefan explică (pentru ÐÿÅ):

Chiar mi-a placut mult si cu placere

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele tau, ar fi cel mai bine..acum depinde daca esti mai mica..na nici mie nu imi placea sa imi pun numele meu real, ma prosteam si eu cu alte nume"cool".big grin dar incearca.numele tau chiar nu are cum sa fie luat!happy

| Zeflemitoarea a răspuns:

Ai putea încerca ceva gen:
,, Brad si Bard au văzut un leopard."
,, O babă bălană mănîncă o banană babană."
,, Florica Firea, fata fostului fochist Fănică Florea, face fasole fiartă fără foc, fără fum, fiindcă focul face fum."
,, Papucarul papucărește papucii nepapucăriți ai papucăresei, dar papucăreasa nu poate papucări papucii nepapucăriți ai papucarului care papucărește papuci nepapucăriți.".