| AlinaCosmina886 a întrebat:

Buna tuturor, sunt in primul an de facultate si pe viitor as vrea sa intru in invatamant. Doar ca am inteles ca trebuia sa semnez un formular iar eu nu am stiut si nu am semnat. Stie cineva daca ma mai pot inscrie in modulul pedagogic?

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Nu cred ca te mai poti inscrie la modul, insa poti face masterul si e echivalent (si cu master poti preda si la liceu). Unii zic ca e mai bine direct cu master

| Ramo024 a răspuns:

Întreabă la secretariatul facultății.
Mai bine faci modulul psihopedagogic in timpul facultății, se face la fără taxă, după ce termini facultatea se face doar cu taxă.