| MasterYii a întrebat:

Buna, exista joburi unde ma pot angaja, care nu necesita interactionare cu oamenii?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! https://newsweek.ro/......-de-dolari
Dar si acolo mai dai ochii cu cineva din cand in cand.

| sierra1 a răspuns:

Vânzător de bilete pe o insulă (pustie), ai vrea așa ceva?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

în 1000 de meserii.

| ReddY25 a răspuns:

Din păcate, nu s-a inventat așa ceva

| mi25 a răspuns:

Depinde la ce interactiune te referi. Daca te referi la acele functii in care intri in contact cu clientiii, da sunt. Daca te referi la interactiune cu colegi de munca, sefi, NU!

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

E imposibil sa nu interactionezi cu niciun om la locul de munca dar exista cateva meserii unde nu interactionezi cu multi oameni.
1.Sa lucrezi de acasa pe calculator(programator IT, call center)
2.Paznic care se uita pe camerele de supraveghere.
3.Sofer de taxi, Uber, Bolt sau sofer de duba, tir.
4.Curier la Glovo, Tazz sau curier la Atlasib sau alte firme de livrări.
5.Scriitor,blogger sau vlogger pe YouToube, Tik Tok.
6.Cioban

| AdioTPU a răspuns:

Dacă lucrezi de acasă.

| 120bulevard a răspuns:

Paznic, stai in baraca si mananci gogosi toata ziua fara a baga pe nimeni in seama.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Orice loc de munca necesita interactiunea om cu om.
nu esti capabil du-te izoleaza-te si traiesti in liniste deplina…