| tudorhit a întrebat:

Buna utilizatori! Stie cineva cand sunt depuse dosarele la Jandarmerie Falticeni sau la Campina?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La Campina sunt numai politisti. Jandarmi sunt la Dragasani si Falticeni.
Pentru Falticeni ai timp pana in toamna. La politie sunt 3 sesiuni. La jandarmi numai una si a inceput anul scolar in ianuarie. Ia legatura cu ei! http://bit.ly/2FvtkqI

| tudorhit explică (pentru Salontanul):

Am inteles ca pe 15 iunie se fac inscrierile, iar probele vor incepe cam pe la sfarsitul lui august.

| tudorhit explică (pentru Salontanul):

Dar cica in dosar trebuie sa pun o adeverinta care atesta ca voi sustine bacalaureatul. Este asa?

| Salontanul a răspuns (pentru tudorhit):

Numai cu bacalureat. Nu te primesc fara.

| tudorhit explică (pentru Salontanul):

Ai timp sa vorbim putin in privat? Te rog!