| DivaAnkutzz a întrebat:

Bunabatting eyelashes! Va rog frumos cine are id-ul lui Lil Shean[Adrian Tutu], v'as ruga sa mi'l dati si mie:Xplzzzz:*Multsumesc! Dau fundoi si votwinkingPromitt

11 răspunsuri:
| Bya_6882 a răspuns:

Mha fetelor... daca noi toate am lua id lui sh l`am stresa mereu va dati sh voi seama ca saraq`ul nu ar sti de el:)))
puneti`va sh voi in locul lui;))
sh app uite ce a declarat pe fb lui;;):
http://www.facebook.com/......anOfficial sk=wall

deci`fara sperante e mai bine sa ii ascultam doar muzica sh sa il votam sa castige in finala:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Ţuţu nu îşi dă id-ul. Nu îl ştie nimeni, doar prietenii lui! happy

| Gaby_5114 a răspuns:

S-o crezi tu pitico trebuie` sa stii unde si cum sa cauti

| Adda_2453 a răspuns:

B.boy_shean pe fb îl are:*

| kapsaTor a răspuns:

B.boy_shean

| Ronnie_2654 a răspuns:

Id-ul lui real este little.shean happy

| mogaby06 a răspuns:

Adrian_tutu sa stii ca merge

| mogaby06 a răspuns:

Adrian_tutu si merge

| Tony_4103 a răspuns:

ID:lil.shean1992

| MIXHY a răspuns:

Id lu real e
shean_loves_denisa
asta e adevaratu lui id celelante sunt false asta e a lui 100%

| deea_3651 a răspuns:

Am eu raspunsul pe care il cauti tongue